Filmler ve Diziler

Avengers: Endgame müthiş bir hasılat elde edecek

Bundan yaklaşık 1 sene önce Infinity War ile bizleri büyük bir beklenti içine sokan Marvel, inanılmaz bir iş çıkarmış gibi gözüküyor. 25 Nisan’da vizyona giren Avengers: Endgame, daha ilk günden müthiş bir hasılat elde etti.

 

Bütün evrenlerdeki canlıların yarısını yok eden Thanos’a karşı savaşacak olan Avengers kahramanları, başarılı olabilecekler mi diye aylardır beklediğimiz filme, nihayet kavuştuk. Önceki filmin 5 katı kadar bilet satan Endgame’in, Infinity War’un ‘ En İyi Açılış Yapan ‘ film ünvanını eline almasına kesin gözüyle bakılıyor.

 

 

Avengers: Endgame’in tüm dünyada ilk hafta sonu hasılatının 1 milyar dolara ulaşabileceği iddia ediliyor. Sektör uzmanları özellikle Çin’den gelecek gişe rakamlarıyla, Endgame’in Amerika dışında 650-700 milyon dolar bir hasılat elde edebileceğini, böylece de 1 milyar dolar barajını en hızla açan film olacağını söylüyorlar.

 

Daha bir çok rekoru kırması beklenen Avengers: Endgame, bakalım Avatar’a ait olan ‘ Tüm Zamanların En Çok Hasılat Yapan Filmi ünvanını eline geçirebilecek mi?

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunan Yazarlar

Birden fazla kategori barındıran güncel içerikli internet bloğu. Bilim ve Teknoloji Girişimcilik Kültür ve Sanat Filmler ve diziler Yaşam Spor Oyun
To Top
%d blogcu bunu beğendi: