Filmler ve Diziler

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw

Tüm dünyada toplam 5 milyar doların üzerinde hasılat yapmış, aksiyon olayını tüm serilerinde doruklara çıkaran,  birincisi, ikincisi, üçüncüsü derken 8 filmi yapılan Hızlı ve Öfkeli filminin, bu seferde seriden ayrı bir bölümü daha yapılıyor; Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw. Peki kim bu kaslı ve kel adamlar?

Merakla beklenen filmin oyuncu kadrosunda karakterlere seride hayat vermiş olan aksiyon filmlerinin aranan ismi haline gelen Dwayne Johnson(Hobbs) ve Hollywood’un sert adamı Jason Statham(Shaw), yer alıyor.

Hobbs, filme 5’inci serisinde dahil olan özel askerdir. Fakat takım arkadaşlarını kaybettikten sonra, işini bırakıp normal hayata dönmeye çalışsa da, aksiyonun içine dahil olmuştur. Başta peşine düştüğü Toretto ve ekibine daha sonraki serilerde yardım etmiştir. Filmin 7’inci serisinde dahil olan Shaw’da eski bir askerdir. 6’ıncı filmde yaşanan olaylardan sonra kardeşinin intikamını almak için gelmiştir(7’inci filmde).

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw filmin de birde kadın başrol var. Fragmanından anladığımız kadarıyla filmde rolü Shaw’ın kız kardeşi olacak olan ve aksiyona dahil olan kişi, Vanessa Kirby.

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw filmi, filmin serisinden farklı olarak yapılıyor. Vizyona giriş tarihi ise 2 Ağustos. Filmin devam serisi olan Hızlı ve Öfkeli 9 ise 2020 yılında çıkacak. Son çıkan haberlere göre Hızlı ve Öfkeli 9 filminde, WWE güreşçisi John Cena’da yer alacak.

Filmin Geniş Fragmanı(Trailer 2):

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunan Yazarlar

Birden fazla kategori barındıran güncel içerikli internet bloğu. Bilim ve Teknoloji Girişimcilik Kültür ve Sanat Filmler ve diziler Yaşam Spor Oyun
To Top
%d blogcu bunu beğendi: