Bilim ve Teknoloji

Youtube’da reklam izlemeden gezinmek mümkün mü?

Eğer  Youtube da boş boş gezinen , youtuberları takip eden ve youtube’dan bir şeyler öğrenmeye çalışan biriyseniz farketmişsinizdir.

Artık Youtube da neredeyse sadece reklam izliyoruz.

Youtube’da reklam izlemeden gezinmek mümkün mü?

Evet mümkün.

Ben gerçekten bu durumdan çok sıkıldığım ve zoruma gitmeye başladığı için ufak bir araştırma yapıp sizin için bir eklenti buldum.

Eğer youtubeu bilgisayarınızdan kullanıyorsanız Google chorme’da ufak bir eklentiyle Youtube reklamlarından kutulabilirsiniz .

Google da eklentiler diye aratıp karşınıza çıkan Chrome web mağazısında Adblock for youtube diye arattğınızda çıkan Adblocker Dev şirektinin ürünü eklentiyi Chrome da kullanabilir ve Youtube da reklam izlemekten kurtulabilirsiniz.

Eeeee mobil kullananlar ne yapsın mobil uygulamadan reklam engellemeninin iki yolu var. Birincisi;

Bir reklam engelleyici yüklemek. Adguard, Adblock Plus, AdClear gibi etkili reklam engelleyicilerle YouTube reklamlarından kolayca kurtulabilirsiniz.

Reklam engelleyicilerden bazıları, YouTube mobil uygulamasındaki reklamları engelleme yeteneğine sahip.

İkinci yol ; YouTube uygulamasının modlanmış sürümlerini veya alternatiflerini kullanmak. Android platformunda YouTube Vanced, OG YouTube, NewPipe gibi YouTube alternatifi,reklamsız Youtube dışında YouTube videoları mp3 ve mp4 olarak indirme, arka planda çalma/oynatma gibi ek özellikler sunan uygulamalar da mevcut

Adguard, Adblock Plus, AdClear,Vanced, OG YouTube, NewPipe dediiğimiz reklam engelleyici ve addblockları ufak bir searching ile bulabilir ve artık tiktok videoları izlemek zorunda kalmayabilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Avatar

    Kral

    25 Nisan 2019 at 14:04

    Çok iyi. Elinize sağlık…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunan Yazarlar

Birden fazla kategori barındıran güncel içerikli internet bloğu. Bilim ve Teknoloji Girişimcilik Kültür ve Sanat Filmler ve diziler Yaşam Spor Oyun
To Top
%d blogcu bunu beğendi: